Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jasne meble kuchenne w stylu skandynawskim

Pinterest LinkedIn Tumblr

Styl skandynawski na dobre rozpanoszył się w Polsce, pozwalając na stworzenie oryginalnych inspiracji w domowych wnętrzach. Wiele osób wybiera meble kuchenne w stylu skandynawskim, dzięki którym mogą oni urządzić wygodne pomieszczenie.

Jasne aranżacje

Patrząc na meble kuchenne w stylu skandynawskim można przekonać się, że w głównej mierze dostępne są one w jasnych kolorach. Nie tyle w jasnych, co w kolorze białym. Chociaż nie jest to żelazna reguła. Czasem można spotkać różne odcienie bieli, które na dodatek mogą zostać przełamane drewnianymi blatami kuchennymi w naturalnym odcieniu. Z tego też powodu mówi się, że styl skandynawski jest idealną propozycją do małych pomieszczeń. Wszystko przez to, że pozwala on na optyczne powiększenie całego wnętrza. Chociaż nie można powiedzieć, że styl skandynawski będzie złym pomysłem do dużych kuchni. Wręcz przeciwnie.

Proste meble kuchenne w stylu skandynawskim

To co charakteryzuje ten styl to prostota i naturalność. Nie ma tu miejsca na zbędne rzeczy. W zdecydowanej większości przypadków styl skandynawski kojarzony jest z surowością, względnym minimalizmem. Jeżeli chodzi o ozdoby, to występują one najczęściej w formie praktycznych dodatków, jak np. wzór na płytkach położonych w kuchni. Jest to względne minimum, które doceniane jest przez wiele osób. Ozdobą może stać się również lampa, która przykładowo wisi pod sufitem. Pamiętajmy o tym, że w przypadku tego trendu liczą się nie tylko odpowiednie meble, ale dobrze doświetlone wnętrza – nie tylko kuchenne. 

Comments are closed.

zobacz https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/ https://e-szczawnica.org/ogrzewacz-gazowy-na-taras-cieplo-gdziekolwiek-jestes/