Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jaki zestaw kawowy na zewnątrz wybrać?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Stworzenie przytulnego kącika kawowego blisko domu jest niezwykle proste! Zestaw kawowy na zewnątrz to ponadczasowa propozycja, dzięki której możliwe będzie relaksowanie się blisko natury i w dobrym towarzystwie.

Zestaw kawowy na zewnątrz w klimacie retro!

Jak stworzyć wyjątkowy kącik wypoczynkowy blisko domu? Z pewnością pomoże w tym zestaw kawowy na zewnątrz zaprojektowany w klimacie retro. Oryginalny komplet meblowy to kolekcja mebli technorattanowych, w której znalazła się wygodna sofa dla dwojga, dwa fotele oraz wysoki stolik kawowy. Tak zaprojektowana kolekcja z pewnością będzie cieszyć oczy i sprawi, że przestrzeń wypoczynkowa nabierze niebanalnego charakteru. Atutem mebli technorattanowych jest bez wątpienia ich design, ale też przemyślana konstrukcja. Niska waga mebli to wynik zastosowania aluminiowych stelaży malowanych proszkowo. Okrycie mebla to plecionka syntetyczna, której powierzchnia nie wchłania kurzu. Meble technorattanowe dostępne są w kilku kolorach, co pozwoli dopasować meble do własnych oczekiwań.

Rattanowy zestaw kawowy na zewnątrz

Chcąc zaskoczyć gości i domowników, warto taras wyposażyć w rattanowy zestaw kawowy na zewnątrz. Rattan to materiał niezwykle pożądany, a meble z niego tworzone są cenione za niebanalny wygląd. Nowoczesne meble rattanowe tworzone są z poszanowaniem środowiska naturalnego – pnącza pozyskiwane są z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Zestaw kawowy na zewnątrz wykonany z tego tworzywa doskonale prezentuje się w klasycznych i prowansalskich aranżacjach. Meble rattanowe projektowane są też z uwzględnieniem potrzeb użytkowników: oparcia foteli są profilowane, by plecy uzyskiwały stabilne podparcie. Taras zaaranżowany przy pomocy mebli rattanowych warto uzupełnić o rattanowe lampiony, które wieczorami pozwolą na wykreowanie romantycznej atmosfery.

 

 

Comments are closed.