Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Biała kuchnia z drewnianym blatem – klasyczne połączenie zawsze na czasie!

Pinterest LinkedIn Tumblr

W katalogach sklepów meblowych znajdziemy ogromny wybór różnorodnych mebli różniących się kolorem i wykończeniem. W każdym sezonie pojawią się nowości, które z czasem tracą na znaczeniu, aż całkowicie wychodzą z mody. Obok trendów, które pojawiają się i znikają, istnieją ponadczasowe kanony, które nigdy się nie dezaktualizują. Bezsprzecznie należy do nich biała kuchnia z drewnianym blatem.  Dlaczego warto zdecydować się właśnie na jasne szafki z blatem z naturalnego surowca? Gdzie zamówić meble? Sprawdź!

Biała kuchnia z drewnianym blatem – rozwiązania do małych i dużych pomieszczeń

Chcesz efektownie urządzić strefę jadalnianą w eleganckim domu o otwartym układzie? A może, wręcz przeciwnie, szukasz wyposażenia do ciasnej, wąskiej kuchni? Biała kuchnia z drewnianym blatem będzie strzałem w dziesiątkę w każdej sytuacji! Subtelna, jasna zabudowa nie przytłacza kompozycji. Wręcz przeciwnie – dodaje jej subtelnego uroku. Minimalistyczne, białe meble, szczególnie o błyszczącej powierzchni, mogą wnosić do wnętrza chłód. Problem ten rozwiązuje drewniany blat. Nieregularnie usłojony, pięknie wybarwiony blat dodaje całości ciepłego tonu.

Białe meble projektowane są w różnych stylach. Możesz wybierać pośród modeli inspirowanych Skandynawią, stylem glamour albo klasycznym. Wybór jest niemal nieograniczony!

Modułowe czy na wymiar?

Meble kuchenne możesz kupić w niemal każdym sklepie meblowym. Aby stworzyć zabudowę, należy połączyć ze sobą standardowe szafki i szuflady. Tego typu meble produkowane są najczęściej z płyt MDF, są lekkie i stosunkowo tanie. Droższą, ale jednocześnie bardziej atrakcyjną alternatywą dla szafek systemowych są meble wykonane na wymiar. Zabudowa zaprojektowana, a potem stworzona na specjalne zamówienie idealnie pasuje do danego wnętrza. Możesz samodzielnie wybrać każdy detal, rodzaj i układ szafek, szuflad i koszy, wysokość i głębokość blatu.

Comments are closed.