Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Funkcjonalne szafy na zamówienie

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nawet niewielkie mieszkania blokowe mogą zachwycać ciekawym designem, przemyślaną aranżacją i oryginalnymi dodatkami. Szukając inspiracji na wykreowania komfortowego mieszkania, warto wziąć pod uwagę szafy na zamówienie. Rozwiązania takie pozwolą na lepsze zarządzanie przestrzenią oraz na nietuzinkowe wypełnienie problematycznych przestrzeni, np. wnęk czy skosów.

Jak tworzone są szafy na wymiar?

Szafy na wymiar stanowią dzisiaj jedne z najchętniej wybieranych mebli – wynika to przede wszystkim z możliwości stworzenia mebla „od zera”, jak wykorzystania potencjału danego miejsca do maksimum. Szafy na zamówienie dają możliwość optymalnego wykorzystania wnętrza – przekonują projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, która specjalizuje się w tworzeniu szaf na wymiar. Szafy na wymiar to rozwiązanie przede wszystkim dla osób ceniących estetykę i porządek – dzięki nim możliwe jest prostsze utrzymanie porządku w mieszkaniu, gdyż wszystkie przedmioty mają swoje miejsce. Istotny jest również fakt, że szafa taka może być idealnie dopasowana do istniejącej już aranżacji lub też być stworzona dokładnie tak, jak życzy sobie tego klient – od kolorów, poprzez akcesoria, aż po wnętrze.

Szafy na zamówienie – jak wygląda proces realizacji?

Decydując się na szafy na zamówienie, przede wszystkim konieczne jest wybranie miejsca na taki mebel i jego dokładne pomiary. Kolejno czeka nas praca z projektantem – podpowie on, jakie rozwiązania mogą okazać się najlepsze dla zabudowy w naszym mieszkaniu. Niezwykle ważnym krokiem jest wybranie materiałów – szafy na zamówienie mogą być tworzone z popularnych płyt MDF, jak również z naturalnego, litego drewna. Fronty szafy tworzy się z płyt laminowanych, lakierowanych, akrylowych lub też z fornirów. Chętnie wykorzystywane są również lustra, które nie tylko pozwalają na korygowanie wyglądu, ale też na optyczne powiększanie przestrzeni.

 

 

Comments are closed.

https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/ live url zobacz