Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Beżowa kuchnia, czyli pomysł na jasne wnętrza

Pinterest LinkedIn Tumblr

Ktoś może powiedzieć, że beżowa kuchnia jest passe, ale tak nie jest. Tym bardziej, że tego typu aranżacje występują w najróżniejszych kombinacjach. Jest to na pewno dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy na jasnych, przytulnych wnętrzach.

Prosta, beżowa kuchnia

Ostatnie czasy pokazują, że siła tkwi w prostocie – czego doskonałym dowodem są tak uwielbiane kuchnie minimalistyczne. Beż jest odcieniem prostym w swym odbiorze. Co jednak nie oznacza, że musi on być nudny. Sprawdzi się on dosłownie wszędzie, ponieważ jest to kolor neutralny. Zarówno, jeżeli chodzi o pomieszczenia, gdzie nikt nie będzie miał problemu z rozstawieniem mebli, jak również w miejscach, gdzie można napotkać na opór, ze względu na indywidualny charakter danego pomieszczenia. Nie można również zapomnieć o tym, że w sklepach otrzymać można różnego rodzaju odcienie beżu.

Beż w połączeniu z innymi materiałami

Postanowione! W domu zostanie urządzona beżowa kuchnia. Dobry pomysł, który sprawdzi się przez wiele lat. Tym bardziej, że jest to kolor, który można połączyć z wieloma dodatkami. Jakimi? Oto jedne z najciekawszych propozycji:

  • trawertyn, 
  • cegła na ścianie,
  • drewno,
  • tradycyjne kafelki,
  • beton architektoniczny.

Brzmi ciekawie? No jasne, że tak. Decydując się na jedno z wyżej wymienionych rozwiązań, zawsze należy uwzględnić indywidualne predyspozycje. A także swoje gusta. W szczególności, potrzeby swoje oraz innych domowników. Zawsze należy pytać inne osoby o zdanie, aby urządzić kuchnię, która spodoba się wszystkim użytkownikom. 

 

Comments are closed.