Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Modny i wygodny kosz na taras

Pinterest LinkedIn Tumblr

Mając na myśli kosz postawiony na tarasie, wiele osób będzie sądzić, że chodzi o pojemnik na śmieci, czy też ewentualnie na gazety, żeby można było trzymać je w jednym miejscu. Na tą tematyką należy spojrzeć z nieco szerszej perspektywy. W szczególności, że kosz na taras może być jednym z najbardziej okupowanych miejsc w sezonie wiosenno-letnim.

Wiszący kosz na taras

Pomimo tego, że mówi się kosz, to taka nazwa bardziej formalna to po prostu fotel wiszący. Równie dobrze można powiedzieć, że jest to wygodne miejsce z miękkimi poduszkami, zawieszony na specjalnym pałąku. Popularność takich koszy w ostatnim czasie mocno wzrosła. A to wszystko za sprawą tego, że wszyscy zaczęli doceniać wypoczynek w takim wygodnym siedzisku. Minusem jest to, że taki wiszący kosz zajmuje nieco miejsca. Rzadko kiedy można je zmieścić na wąziutkich balkonach. Bez problemu znajdzie się na nie miejsce na tarasie, czy też na świeżym powietrzu.

Z czego wykonane są wiszące fotele na taras?

Kosz na taras może zostać wykonany z różnorodnych materiałów – podobnie, jak inne meble ogrodowe, które mogą mu towarzyszyć na tarasie. Drewno, tworzywa sztuczne typu plastik, rattan czy technorattan – to taka podstawa, która może służyć do wykonania takiego wygodnego mebla ogrodowego. Warto dodać, że wnętrze takich koszy to wygodna, materiałowa poduszka. Jeżeli taras na świeżym powietrzu nie jest osłonięty, należy zadbać o to, aby poduszki schować pod dach. Na wypadek gdyby na dworze zaczął padać deszcz, poduszki nie nasiąkną wodą. 

Comments are closed.