Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Narożnik na taras – punkt centralny miejsca wypoczynkowego

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jakie meble i dodatki wybrać na nasz przydomowy taras, aby miejsce to zachęcało to odpoczynku w trakcie lata? Topowi producenci proponują nam wiele opcji i możliwości – wśród nich znajdziemy narożnik na taras. Nowoczesne narożniki zaskoczą nas budową, komfortem oraz trwałością – warto wybrać ten mebel, aby móc wygodnie wypoczywać latem!

Narożnik na taras – idealny mebel na lato

Nie ma znaczenia, czy dysponujemy dużym czy małym tarasem: narożnik na taras to najlepsze rozwiązanie, które warto wykorzystać. Nowoczesne narożniki tworzone są z różnych materiałów: wśród najchętniej wybieranych wymienia się technorattanowy narożnik na taras. Producenci mebli zaproponują nam również narożniki w formie mebli modułowych – składają się one z kilku elementów, które możemy wykorzystywać osobno lub łączyć w obszerną kanapę narożną. Technorattanowy narożnik na taras możemy wykorzystać samodzielnie lub też połączyć go z innymi elementami, takimi jak wygodne fotele czy stolik kawowy – możliwości jest wiele. Jak skonstruowany jest narożnik na taras? Jego lekki stelaż wykonany jest z aluminium malowanego proszkowo, wierzch okrywa plecionka technorattanowa o podwyższonej odporności na ścieranie uszkodzenia, działanie wilgoci czy promieni UV. 

Jak chronić narożnik na taras?

Meble tarasowe powinny być odpowiednio chronione w okresie jesieni i zimy – przekonują projektanci i producenci. W tym celu warto zaopatrzyć się w wysokiej klasy pokrowce ogrodowe. Nowoczesne pokrowce tworzone są z tkanin poliestrowych o gęstym splocie – są one zabezpieczone przed ścieraniem czy uszkodzeniami mechanicznymi. Pokrowce ogrodowe posiadają niewielkie ściągacze, które pozwolą na dokładniejsze dopasowanie tkaniny do kształtu mebla. Pokrowce sprzedawane są w poręcznych torbach z uchwytami. 

Comments are closed.